+48 22 648 14 00+48 22 871 94 10
Pn. - Pt. 8:00 - 16:00
english version zobacz nas na Facebook'u

Świat Peruk Hair Partners – planeta pięknych włosów

Włosy pełnią w naszej kulturze przede wszystkim funkcję estetyczną. Imponująco ułożona fryzura podkreśla atuty naszej urody, dodaje seksapilu, jest wizytówką osób, którym zależy na dobrej prezencji i budowaniu spójnego wizerunku. Zadbane pukle mogą podkreślać charakter człowieka, być odzwierciedleniem jego pozycji zawodowej czy społecznych aspiracji. Jednak wygląd to nie jedyny obszar, na który rzutuje nasza fryzura.

Jej jakość ma również duże przełożenie na stan psychiki, poczucie własnej wartości, postrzeganie siebie w oczach innych osób, otwartość na budowanie nowych relacji, wchodzenie w związki czy przebojowość na rynku pracy. Wybrakowane uczesanie może powodować kompleksy będące żyzną glebą do alienacji, poczucia ograniczenia, a nawet mogą stać się przyczyną powstawania zaburzeń afektywnych.

Świat Peruk to miejsce, w którym doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia, jakie może mieć dla człowieka jego fryzura.

Jesteśmy przekonani, że ubytki we włosach nie muszą oznaczać braku satysfakcji ze spoglądania w lustro czy bariery w budowaniu relacji z innymi ludźmi.

Współczesne technologie trychologiczne dają nam do dyspozycji różnorodne narzędzia walki z łysieniem i przerzedzeniami. Jako specjaliści w dziedzinie peruk i kosmetyków wzmacniających włosy, potrafimy zaproponować naszym Klientom optymalne i spersonalizowane rozwiązanie, które przywróci im włosom wspaniałą prezencję, a także pozwoli wyzbyć się kompleksów. Nasze wieloletnie doświadczenie poparte autentyczną pasją do włosów pozwoliło nam zdobyć zaufanie tysięcy Klientów. To właśnie ono jest naszym najcenniejszym zasobem, a zarazem motywatorem do jeszcze bardziej wytężonej pracy i oferowania najlepszych gatunkowo peruk naturalnych, peruk syntetycznych i specjalistycznych kosmetyków ze znakiem jakości.

Peruki naturalne – komfort i niezawodny efekt

Peruki tworzone z pukli ściętych od ludzi cieszą się doskonałą opinią i niesłabnącą popularnością. Są trwałe, łatwe w pielęgnacji i stylizacji, a przy tym zapewniają doskonały efekt oryginalnej fryzury. Peruki naturalne są tkane z różnych rodzajów włosów, np. chińskich, indyjskich czy europejskich. W rodzimych realiach najlepiej sprawdzają się włosy słowiańskie, których typowe, jasne odcienie najbardziej przypominają kolory włosów często spotykane u Polaków.

Oznacza to, że peruki tworzone z włosów słowiańskich nie muszą być poddawane intensywnemu rozjaśnianiu, które może naruszać ich strukturę, a przez to ograniczać trwałość włosa.

Dlatego też w naszej ofercie królują peruki naturalne z włosów słowiańskich, zapewniające perfekcyjny wygląd oraz dopasowanie fryzury do typu urody i rysów twarzy. Dziewicze włosy słowiańskie dają gwarancję peruki najwyższej próby, realistycznie odbijającej światło, którą nie sposób odróżnić od oryginalnej fryzury.

Peruki syntetyczne, turbany i kosmetyki

Świat Peruk to kompleksowa oferta dla wszystkich, którzy szukają stylowej alternatywy dla swojej wybrakowanej fryzury. Oprócz peruk naturalnych, posiadamy również bogaty wybór peruk syntetycznych. Są to produkty tworzone z włosów wyprodukowanych ze sztucznych materiałów. Współczesna technika sprawia, że materiały, z których tworzy się peruki syntetyczne, bardzo przypominają włosy ścięte od ludzi. Są przy tym gładkie, miękkie w dotyku i niewymagające jeśli chodzi o pielęgnację. Ich dużym atutem jest także relatywnie niska cena, co wynika z mniejszego kosztu pozyskania materiału do stworzenia peruki. Świat Peruk Hair Partners oferuje peruki syntetyczne w trzech kolekcjach: Hair2Be, Hair Diamonds oraz Beaute de Femme.

Ważną pozycją w naszym katalogu są turbany. Te specyficzne nakrycia głowy coraz częściej goszczą w szafach pań borykających się z problemem wypadających włosów, ale także u kobiet, które chcą choć na chwilę odmienić swoje oblicze za pomocą kolorowej chusty. Modne, komfortowe w noszeniu i łatwe w zakładaniu turbany są u nas dostępne w trzech kolekcjach: City, Flower i Premium. Jak przystało na ekspertów od włosów, posiadamy również profesjonalne kosmetyki do włosów i peruk. Dzięki nim pielęgnacja naturalnych i sztucznych kosmków będzie skuteczna i łatwa jak nigdy dotąd. W naszym asortymencie są także wszechstronne akcesoria do modelowania peruk.

O włosach po partnersku – Świat Peruk Hair Partners

Złożony problem wypadania włosów i łysienia wymaga kompleksowego wsparcia uwzględniającego charakterystykę każdego przypadku. Oprócz markowych produktów i gruntownej wiedzy na temat anatomii włosa, wyróżnikiem oferty Świata Peruk jest także indywidualne podejście do każdego Klienta. Z uwagą wsłuchujemy się w każdą historię, z którą przychodzą do nas osoby nadmiernie tracące włosy. Poznając specyfikę schorzenia, ale także potrzeby i oczekiwania naszego rozmówcy, staramy się dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające danej sytuacji.

Nasi doradcy służą swoim wieloletnim doświadczeniem, którym z chęcią dzielą się z obecnymi i przyszłymi Klientami marki Świat Peruk Hair Partners.

Swoje usługi doradcze świadczymy w sieci salonów stacjonarnych, rozlokowanych w największych miastach w kraju, jak i telefonicznie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy, którą tworzą dwa filary: doskonałe jakościowo peruki i profesjonalne doradztwo. Wieloletnia praktyka, potwierdzona licznymi opiniami Klientów, dowodzi, że współpracując z godnym zaufania partnerem, rozwiązanie problemu wypadających włosów jest bliżej niż mogłoby się wydawać.